Kullanım Sözleşmesi

Sözleşmeler

İşbu sayfa tolinay.com ile ziyaretçileri ve müşterileri kapsamaktadır. Bu sayfada bulunan sözleşmeler dijital olarak sunulmuştur. Tarafların sözleşmeyi fiziksel olarak imzalamaması sözleşmelerin kabul edilmediği anlamına gelmez ve siteye erişim sağlayan her kişi bu sözleşmeleri doğrudan kabul etmiş sayılır. Tolinay Sosyal Medya Danışmanlığı gerekli görüldüğü hallerde bu sözleşmeyi yargı organlarına sunma hakkına sahiptir.

Kullanım Sözleşmesi

1)      Web sitesine, alt alan adlarına, sitede bulunan tüm sayfalara erişim sağlayan herkes sadece site tarafından belirlenmiş olan kısıtlamalar dâhilinde işlem yapabilir.

2)      Site üzerinde bulunan bekleme sürelerine, servisin sunduğu miktar ve özelliklere, hizmet fiyatlarına ve site tarafından belirlenmiş herhangi bir veriye yetkisiz müdahale etme gibi girişimler yasaktır. Bu tür girişimler sonucunda tarafınıza yargı süreci başlatılabilir

3)      Sitemizde bulunan her bir içerik ve veri tamamı ile tolinay.com’a aittir. İzinsiz kullanılamaz ve dağıtılamaz.

4)      Sitemiz firma sağlığını korumak için bir ziyaretçiyi site üzerinden tamamı ile uzaklaştırma hakkını gizli tutar. Sitemiz üzerinden uzaklaştırılan ziyaretçiler bu engelin kaldırılmasına yönelik taleplerde bulunamaz.

5)      Sitemiz hiçbir şekilde Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal edecek şekilde kullanılamaz ve bu tür amaçlar için kullanıma izin verilmez.

6)      Sitemiz siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek amacıyla veya siparişte oluşabilecek durumlar hakkında bilgilendirmek amacıyla size vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilir.

Hizmet Verme Koşulları

1)      Sitemiz kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal eden içerik, veri, resim, görüntü, video v.b her türlü dijital ortamda bulunabilecek hiçbir öğeye / kişiye / firmaya hizmet vermez.

2)      Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal eden veriler için kullanıldığının tespiti halinde hizmet derhal durdurulur, kişi tolinay.com ve uzantıları üzerinden uzaklaştırılır.

3)      Sitemiz firma sağlığını korumak için herhangi bir kişiye, herhangi bir sebepten dolayı hizmet vermeme hakkına sahiptir.

4)      Sitemiz hizmetin verildiği gün / saat’ te Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal etmeyen ancak ileride suç ve suç unsuru oluşturabileceğini düşündüğü veri ve kişilere hizmet vermeme hakkına sahiptir.

Kişisel Verilerin Korunması ve Saklama Koşulları

1)      Sitemiz hiçbir ziyaretçisinin ve müşterisinin verilerini kesinlikle 3. Taraflar ile paylaşmaz, işlemez veya dağıtmaz

2)      Sitemiz üzerinde ödeme esnasında verilen bilgiler ödeme firmaları tarafından istenilir ve bu ödeme firmaları ödemelerin güvenliği açısından bu bilgileri kayıt edebilir.

3)      Sitemizde bazı sayfalarda ve alanlarda bazı veriler güvenlik amaçlı olarak izlenebilir ve site üzerine kayıt edilebilir bu veriler ve kullanım amaçları aşağıda sunulmuştur;

İp Adresi: Bir ziyaretçinin web sitemize erişim sağladığı cihaza ait ip adresi her sayfa üzerinde güvenlik ve geliştirme amaçlı olarak kayıt edilmektedir.

İşlem Tarihi ve Saati: Ziyaretçinin işlem yaptığı, giriş yaptığı ve herhangi bir sayfayı tetiklediği tarih, saat, gün, hafta, ay ve yıl olarak saklanmakta ve kayıt edilmektedir.

İşlem Verisi: Sitemizde bulunan ücretli ve ücretsiz tüm gönderim verileri gönderimin başarılı bir şekilde yapılması için ve işlemin durum takibi amaçlı olarak kayıt edilmektedir.

Sayfa Erişimi: Bir ziyaretçinin sitemiz üzerinde eriştiği her sayfa sitemizi geliştirmek ve daha sağlıklı bir içerik sunabilmek amaçlı kayıt edilmektedir.

Ad Soyad: Bir hizmeti satın alan kişinin adı ve soyadı sitemiz üzerinde saklanır ve ödeme firmasının ödemeyi doğrulayabilmesi için sadece ödeme firması ile paylaşılır.

Telefon Numarası: Bir hizmeti satın alan kişinin telefon numarası sitemiz üzerinde sipariş durumunun takibi, herhangi bir sipariş ile ilgili oluşabilecek sorun ile ilgili müşteri ile iletişime geçebilmek için ve ödeme firmasının ödemeyi doğrulayabilmesi için saklanır ve sadece ödeme firması ile paylaşılır.

Mail Adresi: Bir hizmeti satın alan kişinin mail adresi müşteriye sipariş ve ödeme durumu hakkında mail gönderebilmek için saklanır ve ödeme firmasının ödemeyi doğrulayabilmesi için sadece ödeme firması ile paylaşılır.

4)      Ziyaretçilerimize ve müşterilerimize ait veriler 1 yıl (siparişin verildiği tarihten itibaren 1 yıl) süre boyunca veri tabanımızda saklanır. Bu veriler sipariş veya alışveriş ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşanmadıktan sonra belirtilen süre içerisinde sistem üzerinden otomatik olarak silinir.

5)      Verilerinize ait kayıtlar ödeme firması haricinde sadece oluşabilen hukuki durumlar sonucunda adli makamlar (Savcılık,Mahkeme) ile paylaşılabilir.

İade Koşulları

1)      Bir sipariş için ödemeyi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren siparişiniz maximum 48 saat içerisinde teslim edilecektir. Bu süre içerisinde teslim edilmeyen siparişlerin ödemesi doğrudan iade edilir.

2)      48 saat içerisinde teslim edilmeme durumu haricinde hiçbir siparişin iadesi herhangi bir sebepten dolayı yapılmaz.

3)      İadeler sadece ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılır. Başkasına iade edilemez.

4)      İadeleriniz ödemeyi yaptığınız esnada kullandığınız ödeme firması üzerinden gerçekleştirilecektir.

5)      İadeleriniz ödeme seçeneğiniz ile geri ödenecektir. Örneğin kredi / banka /  ön ödemeli kart gibi kartlarınız ile yaptığınız ödemeler kartınıza, havale / eft / fast ile yaptığınız ödemeler banka hesabınıza / mobil ödemeler telefon hattınıza / site bakiyesi ile yaptığınız ödemeler site bakiyenize geri ödenir.

6)      Site bakiyesi olarak yüklenen ödemeler geri ödeme yapılmaz ve teklif edilemez. Bu bakiyeyi sitemizde başka bir hizmet için kullanabilirsiniz.

7)      İade süreci firmamızın talebi doğrultusunda ödeme firması tarafından yürütülür. İade süresi ödeme firmasının iade koşullarına bağlı olarak değişebilir.

8)      İadelerin doğrudan kişinin hesabına, kartına veya hattına firmamız tarafından yapılması mümkün değildir. Ödemeleriniz ödeme seçeneğiniz ile iade edilir ve kayıtlara geçilir.

9)      Sağlanan servis karşılığında alınan hizmette oluşabilecek düşme, eksilme, çıkma v.b sebeplerden dolayı iade yapılmaz.

10)   İade süreci ödeme firmasının belirttiği sürelerden daha hızlı gerçekleştirilemez ve bu yönde bir talep oluşturulamaz.