Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı
Kurumsal
Firmamız hakkında bilgi edinin
Hakkımızda

Tolinay Sosyal Medya Ajansı 2016 yılında kurulmuş bir işletmedir. Firmamız sosyal medya platformlarında kullanıcılara profesyonel destek sağlayarak hesaplarını geliştirmelerini sağlar. Ekibimiz tamamen profesyonel sosyal medya danışmanlarından oluşmaktadır. Bugün hemen her sosyal medya platformunda faaliyet göstermekte ve bu platformlardan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için sistemlerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Günden güne gelişen teknoloji ile birlikte bahse konu platformlarda ziyaretçilerini elde tutabilmek adına sürekli yenilikler uygulamaktadır. İnsanlığın sosyal medyaya göstermiş olduğu ilgiden dolayı doğan destek ihtiyacını karşılamakta ve bunu en iyi şekilde yapmayı görev edinmiş bulunmaktayız. Her müşterimizin sosyal medya hesabının değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu yüzden size en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Profesyonel destek sistemimiz haftanın 7 günü, günün 24 saati aktif bir şekilde sizlere yardımcı olmaktadır. Destek sistemimiz sorunlarınızı kısa sürede çözmeye odaklıdır. Bizimle iletişime geçmenin en hızlı yolu Whatsapp hatımızdan bize ulaşmaktır.

Ekibimiz

Tolinay ekibimizi daha yakından tanıyın.

İlker TAŞKIN
Ceo
Yiğit KAPLAN
Platform Yöneticisi
Simay AYDIN
Servis Yöneticisi
Demir ASLAN
Teknik Sorumlu
Aylin TOSUN
ARGE Ekip Yöneticisi
Bahar BİLGİN
ARGE Saha Araştırmacısı
Mesut EREN
ARGE Teknik Araştırmacısı
Bilal KÜTÜK
ARGE Servis Araştırmacısı
Funda NUR
Yazılım Ekibi
Ahmet DEMİR
Yazılım Ekibi
Fatih AYAR
Yazılım Ekibi
Beliz ÖYKÜ
Yazılım Ekibi
Emre ENGİN
Müşteri İlişkileri
Canan ÖZBEY
Müşteri İlişkileri
Oğuz DUMAN
Müşteri İlişkileri
Uğur EREN
Müşteri İlişkileri