Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı
Sözleşmeler
Firmamızın tüm kullanım koşulları ve sözleşmeleri.

İş bu sözleşme Tolinay.com sitesinin genel kullanım koşullarını ve taraflar arasındaki sorumluluk durumunu kapsamaktadır. Sözleşme genelinde tolinay.com alan adında bulunan tüm URL adresleri, uzantılar, klasörler ve sub(alt)domainler dahil olmak üzere “sitemiz” ibaresi ile anılacaktır. Sitemize herhangi bir cihaz ile bağlantı sağlayan, giriş yapan ve sayfaları dolaşan kişiler ise “ziyaretçi” ve “müşteri” olarak anılacaktır. Web sitemizi ziyaret eden her kişi bu sözleşmeyi ve içeriğini tamamı ile kabul etmiş olacaktır. Bu sözleşme dijital ortamda yayınlandığından dolayı tarafların fiziki olarak sözleşmeyi imzalaması sözleşmeyi geçersiz kılmayacaktır. Her müşteriye bu sözleşmenin okunup kabul edildiğini bildiren bir yazı görünür biçimde ve dikkat çekecek biçimde sipariş oluşturma ekranında sunulmuştur. Bu sebeple sitemizden alışveriş yapan her kişi bu sözleşme maddelerini okumuş ve kabul edilmiş sayılacaktır. Sipariş sonrası veya öncesi işlemlerde bu sözleşmenin alıcı taraf tarafından okunmadığı kabul edilmeyecek ve herhangi bir durumda bu sözleşme maddeleri karşı tarafa iletilecektir. Herhangi yasal bir durumda bu sözleşme delil olarak hakkımızda açılabilecek yasal işlemlerde sunulacaktır.

Sözleşmede kullanılan bazı kısaltmalar ve açıklamaları aşağıda sunulmuştur;

Veri: Bir hizmetin veya ücretsiz denemenin gönderilmesi için gerekli olan internet üzerinde bulunan sosyal medya ve web sitelerinde kullanıcıya ait olan içeriğe erişmek için gerekli olan URL adresi, kullanıcı adı, bağlantı linklerinin geneli.

Gönderim: Sitemizde sunulan ücretli veya ücretsiz hizmetlerin kullanıcının kendi belirlemiş olduğu veriye teslim edilmesi ve sağlanması.

Kişi: Sitemizi ziyaret eden, web sayfalarına giriş yapan, herhangi bir yerden herhangi bir bağlantı türü ile erişim sağlayan, alışveriş yapan, ücretsiz servisleri kullanan ziyaretçi ve müşteriler.

Yasal Sorumluluk

- Sitemiz ücretli ve ücretsiz olan tüm hizmetlerinde hiçbir manuel kontrol sağlamamaktadır. Bir ziyaretçi bir veriye ücretli veya ücretsiz hizmet gönderimi yapmak için kullanım yaptığında sistemlerimiz bu veriyi doğrudan kontrolsüz olarak işleme alır ve gönderir. Yazılımlar ile bu verilerin suç unsuru içerip içermediğinin kontrolünü sağlamak teknolojik açıdan imkansızdır.

- Bir veriye gönderim yapmak tamamen kullanıcının kendi rızası ve isteği ile gerçekleştirdiği bir işlemdir. Sitemiz kullanıcının kendi isteği olmadan herhangi bir işlem gerçekleştirmez.

- Açık kaynak sistemlerde herkes her veriye erişebildiğinden dolayı kişiler kendilerine ait olmayan veriye dahi gönderim yapabilmektedir. Sitemizdeki gönderim sistem tamamen kişinin kendi sorumluluğunda olduğundan dolayı başka kişilere yapılan gönderimde kişinin kendi sorumluluğundadır ve sitemiz bu durumdan sorumlu tutulamaz.

- Sitemiz kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarına aykırı işlem, hizmet, satış gibi eylemlerde bulunmaz.

- Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarına aykırı verilere gönderim yapmak kesinlikle yasaktır. Sitemiz otomatik sistemler ile çalıştığından dolayı ve hiçbir şekilde manuel kontrol sağlamaması sebebi ile Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarına aykırı verilere ve içeriklere yapılan gönderimden ziyaretçinin ve müşterinin doğrudan kendisi sorumludur.

- Sitemizin manuel kontrol sağlaması gerektiren durumlarda tesadüfen tespit edilse dahi Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarına aykırı veriler içeren içerikler ve suç unsuru oluşturabileceği düşünülen içerikler şirketimiz tarafından kolluk kuvvetlerine ihbar edilecektir.

- Sitemiz yasal hükümler gereği işlem yapan her kişinin İP adresinin kaydını tutmakla yükümlüdür. Bu nedenle İP adresleri kayıt altına alınmaktadır. Sistemsel hatalardan dolayı İp adresinin kayıt altına alınamaması durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.

- Sitemiz ve şirketimiz yargı organlarının resmi taleplerine cevap vermekle yükümlüdür. Bu nedenle bir içerik ile ilgili resmi veri taleplerine içeriğe ait işlemler ile ilgili veriler gönderilecektir.

- Sitemiz tamamı ile Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarının gerektirdiği yönde işlem yapmaktadır. Hiçbir kişinin, ziyaretçinin veya müşterinin yasalara aykırı olan taleplerine cevap ve karşılık verilmemekle birlikte bu taleplere yönelik işlemler uygulanmamaktadır.

- Sitemiz hizmet verdiği sosyal medya platformları (Tiktok, İnstagram, Youtube vb diğerleri) üzerinden herhangi bir kontrolü bulunmamaktadır. Bu nedenle kişilerin verilerine yapılan işlemler sonrasında sosyal medya platformunun veriye engel koyması, kapatması veya kaldırması ve silmesi durumundan oluşabilecek sorumluluk tamamı ile kişinin kendisine aittir.

- Sitemiz hizmet verdikten sonra kişileri tekrar almaya zorlayacak herhangi bir kötü davranış biçimi uygulamamaktadır.

- Sitemizde ödemelere ait olan hiçbir kredi kartı / banka kartı verisi tutulmamaktadır. Bu verilerin tamamı ödeme firmalarında bulunmaktadır. Sitemiz bir ödemeyi sadece kişiden bir kez tahsil etmektedir. Ödeme firmaları tarafında oluşabilecek hatalar sonucunda bir ödemenin birden fazla kez çekilmesi durumunda sorumluluk ödeme işleminin gerçekleştirildiği firmadadır.

- Sitemiz düzenli olarak yedekleme ve virüs kontrolü gibi işlemlerden geçirilmektedir. Veri kaybından dolayı oluşabilecek içeriğe ve veriye ulaşımama durumundan doğabilecek sorumluluklar sitemize ve şirketimize ait değildir. Her ne kadar teknolojik açıdan sürekli geliştirilme yapılsa da bu sistemler kötü niyetli kişiler tarafından suistimal edilebilmektedir. Virüs kontrolü düzenli olarak yapılsa da kötü niyetli kişiler tarafından sistemlere izinsiz erişim sağlanabilmektedir. Şirketimiz sitemizi sürekli olarak yenilemekte, güncel tutmakta ve kullanıcı güvenliğini arttırmak için tüm imkanlarını kullanmaktadır. Tüm bu çabalara rağmen oluşabilecek güvenlik sorunlarından sızma / saldırı girişiminde bulunan veya gerçekleştiren kişiler sorumludur. Bu kişiler bu tür bir işleme kalkıştığından şirketimiz tarafından doğrudan olarak haklarında şikayetçi olunacak ve şirket avukatlarımız tarafından gerekli tüm süreç başlatılacaktır.

- Sitemiz yasaların izin verdiği şekilde ve KVKK kapsamında verileri saklamak ile yükümlüdür. Kötü niyetli kişiler tarafından gerçekleştirilebilecek olan saldırı ve sızma girişimlerinden doğabilecek veri dağıtımı gibi eylemlerden şirketimiz sorumlu tutulamaz. Bir üst maddede belirtildiği gibi şirketimiz sitemizin sürekli güvenli kalması ve geliştirilmesi açısından profesyonel bir biçimde çalışmaktadır.

- Sitemiz hiçbir sosyal medya platformuna doğrudan işlem yapmamaktadır. Api sağlayıcısı adı verilen ve hizmetlerin ana gönderimini sağlayan aracı firmalar ve siteler ile çalışmaktadır. Bu yüzden verilere sağlanan hizmet sitemiz tarafından değil api sağlayıcısı tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sebepte den dolayı sitemiz doğabilecek Telif hakları ve fikri mülkiyet haklarından dolayı sorumlu tutulamaz. Sitemizin hizmetin ve verinin kontrol sorumluluğu yoktur. Sitemiz sergilediği hizmetlerin bir platformun telif haklarını ihlal edip etmediği konusunda bir bilgisi yoktur. Bu yüzden doğabilecek tüm telif hakları ihlalleri api sağlayıcısı adı verilen firma ve sitelere aittir.

 - Sitemizin siyasi, dernek, kurum ve kuruluşlar ile hiçbir bağlantısı yoktur. Sitemizde siyasi içeriklere hizmet sağlanamaz. Sitemizin verileri kontrol sorumluluğu bulunmadığından dolayı tamamen gönderimi sağlayan kişinin kendisi sorumludur.

- Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarının gerektirdiği yönde işlem yapmaktadır. Diğer ülkelerin yasalarına aykırı olabilecek içeriklere gönderilen hizmetten sitemiz değil doğrudan kişinin kendisi sorumludur.

- Genel olarak bir veriye yapılan tüm işlemlerden kişinin kendisi sorumludur.

- Sitemizde ücretli veya ücretsiz hizmetlerin hiçbirinde kullanıcıya ait herhangi bir şifre talep edilmez. Sitemiz hiçbir kişinin hesabına erişmeye çalışmaz veya bu yönde yazılımlar kullanmaz.

- Sitemiz sadece hizmet sağlayacağı veriye ait bağlantıyı talep eder. Bu sosyal medya platformlarında herkese açık veri olarak bulunur ve özel veri kapsamına girmemektedir.

- Sitemiz kişinin sipariş verirken eksik veya hatalı veri girmesi nedeni ile siparişinin gönderilememesi durumunda kişi ile iletişime geçerek kendisine bilgi verebilir. Ancak kişinin sipariş oluştururken girmiş olduğu telefon numarası bilgisi yanlış ise ve bu sebepten dolayı kişiye ulaşılamaz ise bu durumdan kişinin kendisi sorumludur. Siparişi ulaştırılamayan ve kendisine ulaşılamayan kişilere ödediği ücret sipariş oluştururken kullandığı ödeme yöntemi üzerinden iade edilir.

- Şirketimiz canlı destek hattında ve diğer iletişim kanalında müşteriler ve ziyaretçiler ile yapılan yazılı ve sesli görüşmeleri kayıt altına almaktadır. Bu veriler ileride doğabilecek hukuki sorumluluklarda kanıt olarak kullanılmak için 2 yıl süre ile saklanmaktadır.

            - Hukuki anlaşmazlık durumlarında firmamız karşı taraf ile münakaşaya girmemek için cevap vermeme, bilgi iletmeme haklarını kullanır. Bu durumlarda şirket avukatlarımız ile doğrudan görüşme sağlanmalıdır. Hukuki süreçler şirket avukatlarımız tarafından yürütülecek ve tüm görüşmeler kendileri ile sağlanacaktır.

Sitemizin Müşteri Seçme Hakkı ve Diğer Ön Görülen Haklar

 • Sitemiz hizmetin sağlandığı gün yasal olarak suç unsuru oluşturmadığı düşünülen ancak ileriki zamanlarda suç unsuru sayılabileceğini düşündüğü verilere gönderim yapmama hakkı vardır.
 • Sitemizin site ve işletme sağlığı açısından müşteri seçme ve istediği müşteri ile çalışmama bu kişilere hizmet ve destek vermeme hakkı vardır.
 • Sitemizin site ve işletmeyi kötüleyici davranışlarda bulunan, sistemlerimize kötü niyetli sızma ve saldırı girişimlerde bulunan, siteye, işletmeye ve çalışan personellere yönelik hakaretlerde bulunan, hakkımızda asılsız biçimde gerçek ve dijital ortamda yalan beyanda bulunan kişiler hakkında şikayetçi olma hakkı vardır.
 • Sitemizin kendi ve işletme sağlığını koruması açısından ileride doğabilecek yasal sorumlukları için kişilere ait verileri KVKK kapsamında saklama hakkı vardır.
 • Sitemizin bir müşterisine bir hizmet verdikten sonra şirket ve site sağlığı açısından seçtiği kişilere hizmet vermeme hakkı vardır.
 • Sitemizin gereken durumlarda şirketimiz tarafından kişi veya kişiler hakkında yasal başvurularda bulunma hakkı vardır.
 • Şirketimiz canlı destek üzerinden yapılan hakaret, kötüleme, aşağılama, kişilerin onurunu kırma, haksız iftira, haksız yere itam gibi kötü niyetli davranışlarda karşı tarafa suç duyurusunda bulunacak ve kişi veya kişiler hakkında hukuki süreç başlatabilecektir.
 • Sitemiz ücretsiz araçları hizmetlerin satın alınmadan önce ücretsiz olarak test edilebilmesi için sunmaktadır. Bu araçlar yoğunluk durumuna göre gönderim yaptığından dolayı bazı işlemler aksaklığa uğrayabilir ve gönderim yapmaya bilir. Sitemiz ücretsiz servisler hakkında ziyaretçilere destek vermek zorunda değildir. Bu servisler hakkında destek sağlanmaz ve servis kullanıcıları hiçbir hak iddia edilemez. Sitemiz sadece satın alma işlemi gerçekleştiren müşterilerine hizmet vermekle yükümlüdür. Ücretsiz araçların kullanım sürelerini ve çalışma şekillerini değiştirmeye yönelik yapılan kötü niyetli girişimler tespit edildiğinde kişi hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.

İade Koşulları ve Politikası

 • İadeler sitemizin belirlediği doğrultularda ve şartlarda gerçekleştirilecektir.
 • Bir hizmetin sipariş verildiği zamandan itibaren 48 saatte içinde başlamaması durumundan kişilerin iade veya ödenen ücret karşılığında farklı bir hizmet alma hakkı mevcuttur. (Bazı hizmetler özellik ve paket farklılıklarından dolayı süre bakımından daha geç teslim edilebilir, paket veya hizmetin bulunduğu sayfada 48 saatten yüksek bir ibare yok ise 48 saat şartı geçerlidir. 48 saatten fazla bir süre belirtilmiş ise 48 saat şartı geçersiz sayılacak ve belirtilen sürede hizmetin başlaması koşulu şart olarak kabul edilecektir)
 • Sağlanan bir hizmetin platformdan dolayı oluşabilecek düşme, eksilme ve azalma durumunda iade sağlanmaz. Bu durumda eğer hizmet telafi garantili bir hizmet ise düşen ve eksilen miktar tarafımızdan ücretsiz olarak gönderilir. Bu durumda kişilerin ücret iadesi veya hizmeti farklı bir hizmet ile değiştirme hakkı yoktur.
 • Sipariş verildiği esnada aktif olarak dijital ortamda yer alan içeriğin sipariş başladıktan veya tamamlandıktan sonra kişi veya platform tarafından 3.kişilere gizlenmesi, içeriğin kaldırılması veya değiştirilmesi durumunda sorumluluk tamamen kişiye ait olacaktır. Bu durumda hizmet tekrarı veya ücret iadesi sağlanamaz.
 • Yanlış bir veriye sipariş gönderilmesi ve siparişin sistem tarafından işleme alınması durumunda sorumluluk tamamen siparişi oluşturan kişiye aittir. Yanlış veriye sipariş oluşturma durumunda şirket personelimizin kontrolü ile birlikte eğer işlem sistem tarafından işleme alınmamış ise müşterilerimizi mağdur etmemek için yardımcı olunacak ve doğru veriye hizmetin gönderilmesi sağlanacaktır. Siparişin sistem tarafından iptali mümkün değil ise sipariş iadesi sağlanmayacaktır. (Sitemizde iki ana sistem bulunmakta olup asıl gönderimi yapan sistem siparişinizi işleme alsa dahi sitemizdeki sorgulama ekranında siparişiniz bekliyor olarak görünebilir. Bu durumda destek personelimizin incelemesi sonucunda siparişin işleme alınıp alınmadığına göre mümkün ise yardımcı olunacaktır.)
 • Bir ödemenin iadesi sipariş esnasında gerçekleştirilen ödeme yöntemi üzerinden geri iade edilir. Örneğin kart ile ödeme yaptıysanız ödemeniz karta, havale/eft ile ödeme yaptıysanız ödemeniz IBAN numaranıza, faturalı veya faturasız hattınız ile ödeme yaptıysanız hattınıza iade sağlanacaktır.
 • Ücret, ödeme esnasında kullanılandan farklı bir yöntem ile iade edilemez. Sadece yapılan ödeme yöntemi ile aynı şekilde iade sağlanır.
 • Ödemenin başka bir kişi adına iade edilmesi istemez. İade ödemeyi gerçekleştiren kişi adına yapılır.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran içerikler için oluşturulan siparişler tespit edilmesi durumunda iptal edilip, sipariş tutarı ödeme yöntemine göre kişiye iade edilecek ve ilgili içerik kolluk kuvvetlerine bildirilecektir.
 • Bir ödemenin iadesi kararlaştırıldığında sitemiz iade talebini aynı gün içerisinde ilgili ödeme firmasına iletir. İadenin müşteriye geri yapılması ödeme firmalarının ve banklarının işleyiş sistemine göre olan süre içerisinde sağlanır. Bu sürenin hızlandırılması sitemizin elinde olan bir durum değildir ve daha hızlı bir yol ile iadenin sağlanması talep edilemez. İade işlemi ödeme firması ve banka arasındaki sürece bağlı olarak 21 iş gününe kadar sürebilmektedir.
 • Sistemlerimiz sürekli olarak güncellendiğinden dolayı sipariş verildiğinde hizmet sağlanacak sistemde hata / bakım / güncelleme olması durumunda sitemiz müşteriye doğrudan iade sağlama veya başka bir hizmet sağlama hakkına sahiptir.
 • Sitemizden sipariş oluşturduktan sonra sistemin geçici olarak bakıma alınması durumunda bakım işlemi bitene kadar siparişler işleme alınamaz. Bu durumda bakım işleminin bitmesi beklenmelidir ve bu durumdan dolayı iade alınamaz.
 • Sitemiz tüm hizmetlerinde müşterilerinin hangi ürünü aldığını daha net anlaması için detaylı bilgiler vermektedir. Bu bilgiler ışığında yapılan alışverişlerde müşterinin hizmet kapsamını tam bilmemesi, sağlanan hizmet hakkında bilgisi olmaması, satın alırken aldığı hizmetin detaylarını tam okumaması ve incelememesi gibi durumlarda sorumluluk müşterinin kendisine aittir. Bu durumdan doğabilecek anlaşmazlıklar sonucunda iade sağlanmayacaktır.
 • Bir sipariş oluşturduktan sonra sipariş tamamlanana kadar aynı veriye, içeriğe, hesaba, video linkine, paylaşım linkine, kullanıcı profiline veya kullanıcı hesabına başka bir yerden sipariş vermemeniz gerekmektedir. Bir sipariş verdikten sonra aynı veriye başka bir yerden sipariş verilmesi durumunda hangi işletmenin siparişinizi gönderdiğinizi bilemeyeceğiniz için yaşanan sorunlardan dolayı herhangi bir hak talep edilemez. Bu durumlarda yapılan itirazların hiçbiri değerlendirilmeyecek ve herhangi bir iade sağlanmayacaktır.
 • Bir sipariş oluşturduktan sonra sipariş verilen verinin (kullanıcı hesabının, fotoğrafın, yazının veya videonun) kullanıcı tarafından kaldırılması veya sosyal medya platformunun kullanım koşullarının ihlal edilmesinden dolayı platform tarafından kaldırılan, gizlenen veya 3.kişilere paylaşıma kapatılan işlemler için iade talep edilemez. Müşterinin kendi isteği ile veriyi kaldırması / gizlemesi veya platform tarafından verinin kaldırılması / gizlenmesi / kısmi olarak erişim engeli veya kısıt konulması durumunda müşteri satın almış olduğu hizmetin iptalini kendi isteği ile yapmış sayılacak ve iade talep hakkından vazgeçmiş olarak kabul edilecektir.
 • Sitemiz sistemlerimizi ve hizmetlerimizi kullanarak hizmet alan, hizmeti tamamlanmasına rağmen çok defa iade talebinde bulunan ve iadesi yapılan kişiler ile çalışmama hakkına sahiptir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Veri İşleme

 • Sitemiz yasal sorumluluklardan dolayı ziyaretçilerinin ve müşterilerinin bazı verilerini saklamak zorundadır. Bu veriler işlemleri gerçekleştirmek ve d.olan.dırıcılığı önlemek için gerekli verilerdir.
 • Ödeme firmaları ödemelerin güvenli bir şekilde yapılması için sitemizden her siparişte ad soyad, telefon numarası, mail adresi, ip adresi ve ödeme tutarı bilgilerini istemektedir. Bu bilgiler sistemlerimiz tarafından her siparişinizde otomatik olarak ödeme firmasına iletir ve ödemenin güvenli bir şekilde yapılması sağlanır. Ödeme firmaları bu bilgiyi zorunlu olarak istemektedir.
 • Siparişiniz ile ilgili tarafınıza bilgi vermek amacı ile ödeme sırasında girmiş olduğunuz bilgiler üzerinden sizinle iletişime geçilebilir ve siparişinizin durumunu bildirmek için otomatik mesajlar iletilebilir. Bu iletişim süreci sadece sipariş başlangıcı ve bitişi ile sınırlıdır. Siparişiniz ile ilgili bir sorun olması durumunda eğer sipariş verirken girdiğiniz iletişim bilgileri hatalı ise ve siparişinizin gönderiminde bir sorun yaşanıyor ise siparişiniz beklemeye alınır ve müşterinin Tolinay iletişim kanalları üzerinden işletmemiz ile iletişime geçmesi beklenir.
 • Yasal merciiler tarafından resmi bir şekilde kişilere veya verilere ait bilgiler istendiğinde kişiye ait olan kişisel bilgiler, ödeme yöntemi, geçmiş siparişleri ve sistemimizde kayıtlı olabilecek verilerin tümü yargı organlarına iletilecektir.
 • Hukuki işlemlerde karşı taraftan şikayetçi olunması durumunda iletişim bilgileriniz avukatlarımıza iletilebilir.
 • Hangi verilerinizin nasıl saklandığı aşağıda listelenmiştir;

İsim Soyisim: Sipariş oluşturan kişinin adı ve soyadı.

Telefon Numarası: Sipariş oluşturan kişinin kendisinin girmiş olduğu telefon numarası. (Sistemimiz bu telefon numarasının doğruluğunu ve geçerliliğini kontrol edememektedir)

Mail Adresi: Sipariş oluşturan kişinin kendisinin girmiş olduğu mail adresi. (Sistemimiz bu mail adresinin doğruluğunu ve geçerliliğini kontrol edememektedir)

İp Adresi: İp adresleri yazılımsal fonksiyonlarla tespit edilmektedir. İp adreslerinin 3.parti programlar ile kişi tarafından farklılaştırılması veya asıl ip adresi yerine VPN gibi programlar ile kendisine ait olmayan bir ip adresi kullanması durumunda sorumluluk kişinin kendisine aittir. Sitemiz yazılımların verdiği imkan doğrultusunda ip adresini tespit edebilmektedir)

Son Görülme Saati: Bir kişinin sitedeki kayıtlı verileri ile eşlesen son verilerin sistemsel analizi sonucunda kişinin siteye en son hangi tarihte giriş yaptığı.

Son Görüldüğü Sayfa / URL: Kişinin en son hangi URL adresine giriş yaptığı. Bu veri yazılımlar tarafından her zaman doğru olamayabilmektedir.

Sipariş Tarihi: Kişinin sipariş oluşturma tarihi ve saati.

Geçmiş Siparişler: Kişinin geçmişte hangi siparişler oluşturduğu. Bu veri her zaman doğru çalışmaya bilir ve yazılımların imkan verdiğince tespit edilebilir.

Ödeme Tutarı: Kişinin ödeme yaptığı tutar

Sipariş Paketi: Kişinin satın aldığı paket. (Sitedeki paket fiyatı ile ödeme yaptığı fiyatlar farklı olabilmektedir. Bu indirimler ve kampanyalardan kaynaklanabilir.)

Sipariş Verisi: Kişiye hizmetin sağlanması için hizmetin gönderileceği fotoğraf, video, web sitesi adresi, sosyal medya kullanıcı adı gibi veriler.