Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı
Sözleşmeler
Firmamızın tüm kullanım koşulları ve sözleşmeleri.
Sözleşmeler

İşbu sayfa tolinay.com alan adında bulunan web sitesinin ziyaretçilerini ve müşterilerini kapsamaktadır. Bu sayfada bulunan sözleşmeler dijital ortamda yazılı halde bu sayfa içerisinde sunulmuştur. Tarafların sözleşmeyi fiziksel olarak imzalamaması sözleşmelerin kabul edilmediği anlamına gelmez ve siteye erişim sağlayan her kişi bu sözleşmeleri doğrudan kabul etmiş sayılır. Tolinay web sitesi, web sitesi yöneticileri, işletme sahipleri ve ortakları gerekli görüldüğü hallerde bu sözleşmeyi yargı organlarına sunma hakkına sahiptir.

Sayfa içeriğinin tam olarak anlaşılabilmesi için kısaltmalar kullanılmaktadır. Bu kısaltmalar aşağıda listelenmiştir;
Site ve Sitemiz: tolinay.com alan adında bulunan web sitesini ve firmaya ait siteyi temsil eder.
Veri: hizmet gönderiminin yapılması için istenilen kullanıcı adı, paylaşım linki, video linki, bağlantılar vb. ifadeleri temsil eder.

Sözleşme İçeriği;

 • 1- Sorumluluk ve Telif Hakkı Reddi
 • 2- Hizmet Verme Koşulları

1) Sorumluluk ve Telif Hakkı Reddi

 • Tolinay web sitesinde sunmuş olduğu hiçbir sosyal medya platformuna 3.parti uygulamalar ile ulaşmaya çalışmaz ve bu yönde yazılımlar kullanmaz.
 • Sitemiz ücretli ve ücretsiz siparişlerin tümünü siteden – siteye (Ana sağlayıcı adı verilen ve sipariş gönderimlerini yapan, sipariş gönderimlerinden sorumlu olan) iletir.
 • Sitemiz hiçbir şekilde bir sosyal medya platformuna müdahale edemez, teknik olarak bu imkânsızdır. Sitemiz api (uzak veri iletimi) yolu ile işlemlerini ana sağlayıcı adı verilen firmaları kullanır.
 • Sitemiz ücretli veya ücretsiz hizmet verdiği hiçbir kişinin hesabından sorumlu değildir. Hiçbir kişinin profili için olan özel bilgiler (şifre, e-posta v.b) kesinlikle istenmez ve talep edilmez. Sitemiz hiçbir kişinin hesabına erişmeye çalışmaz, bu yönde hareketler gerçekleştirmez.
 • Sitemiz sadece hizmet sağlayacağı (kullanıcı adı, paylaşım linki, video linki v.b) veriye ait bağlantıyı hizmeti gönderebilmek için ister. Bu herkes tarafından ulaşabilir bir veri olduğu için özel veri kapsamına girmemektedir.
 • Sitemizin kullanımından doğabilecek problemler nedeni ile sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizin kullanımının sorumluluğu ve bunlardan oluşabilecek problemler tamamen ziyaretçinin kendisine aittir ve kullanıp kullanmama tercihi kendisine bırakılmıştır.
 • Sitemiz 7 gün 24 saat hizmet verdiği için tamamen otomatik olarak çalışmaktadır. Hiçbir bağlantı veya veri hizmet gönderimi yapmadan önce kontrol edilmemektedir. Doğrudan sistem tarafından otomatik olarak gönderilmektedir. Bu sebepten dolayı suç unsuru oluşturabilecek verilere ve bağlantılara yapılan gönderimlerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
 • Sitemiz hiçbir platforma 3.parti yazılımlar ile veya ek yazılımlar ile erişim sağlamadığı için tüm platformların telif hakkı taleplerini reddeder ve sorumlu tutulamaz.
 • Sitemiz dijital ödeme sistemleri aracılığı ile ödemeleri gerçekleştirmektedir. Sitemizde hizmetlerimiz ve paketlerimiz için gösterilen (kişinin gördüğü) fiyattan fazla bir tutar alınmaya çalışılmaz ve bu yönde eylemler gerçekleştirmeye çalışmaz.
 • Sitemiz dijital ödeme sistemlerinin kullanımından doğabilecek sorumlulukları kabul etmez. Bu noktada sorumluluk tamamen ödeme işlemini gerçekleştiren veya gerçekleştirmeye çalışan ödeme firmasına aittir.
 • Sitemiz bankalar, operatörler v.b diğer ödeme kanalları üzerinden yapılan işlemlerde ödeme yapılan firmanın dijital ödeme firmasına ilettiği onay, red verilerini göremez ve bu noktada oluşabilecek hatalar tamamen kişinin ödeme yaptığı banka veya operatöre aittir.
 • Yukarıda bahsedilen madde açıklamak gerekir ise örneğin; Ödeme yaptığınız banka ve operatör hesabınızdan ödeme tutarını düşebilir ancak ödemenin onaylandığı ödeme firmasına iletilemez veya hata oluşur. Bu yüzden siparişinizin ödemesi ödeme firmasında onaylanmadığı için sitemiz sipariş ödemesini tamamlandı olarak kabul edemez. Bu noktada canlı destek operatörlerimiz size izlemeniz gereken yolları anlatacaktır.
 • Sitemiz havale / eft / fast ile yapılan ödemelerde Paywant ödeme sistemini kullanmaktadır. Ödeme, ödeme sayfasında gösterilen IBAN adresine gönderildikten sonra yine aynı sayfadan “ödeme bildirimi” adı verilen formun doldurulması gerekmektedir. Bu ödemenin yapıldığını ödeme firmasına bildirmek için gereklidir. Ödeme bildirimi formunu doldururken kişisel bilgilerinizi ödemenin doğrulanması için doğru girmek zorundasınızdır. Banka ve ödeme firması bu bilgileri eşleştirip ödemeyi onaylamakta ve ödeme firmasındaki hesabımıza yansıtmaktadır. Ödeme bildirimi formu doldurulmayan ve onaylanmayan siparişlerde ödeme bizim hesabımıza geçmediği için sipariş işleme alınmamaktadır.
 • Sitemiz havale / eft / fast ile ödeme yapmadan önce yukarıda bulunan işlemi bildiren bir metin göstermektedir. Bu yöntemler ile ödeme yapan kişiler bu işlemin karmaşıklığını bilerek ödeme işlemine devam etmektedir. Kişinin ödemeyi gönderdikten sonra ödeme firmasına kişisel bilgilerini iletmek istememesinden doğabilecek sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Canlı destek operatörlerimiz bu tarz problemlerde kişilerin ödemelerini nasıl iade alabileceğini anlatacaktır.
 • Sitemiz tamamen yasal mevzuatlara uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm müşterilerinin ödemelerinin ardından bir hizmet almasını sağlar. Bu yüzden ödeme konularında yaşanabilecek sorunlarda canlı destek operatörlerimiz yardımcı olmaya çalışacaklardır.
 • Sosyal medya platformları verilerde bulunan ve platform kurallarına uygun olmayan içerik bulunduran paylaşım ve hesapları, o hesaba olan erişim az ise tespit edemeyebilmektedir. Bu yüzden hesaba veya paylaşıma olan erişim arttığı zaman platformlar içeriği otomatik kontrol edip hesaba veya paylaşıma kısıtlama getirebilmektedir. Bu kesinlikle sitemiz ile ilgili olan bir sorun değildir. Tamamen platformun çalışma ve tespit algoritması ile ilgili olan bir durumdur.
 • Sitemiz kullanılan hizmetler sonucunda hesabın kapatılması, paylaşımın kaldırılması veya profile, hesaba, paylaşıma getirilen kısıtlamalar, geçici cezalardan sorumlu tutulamaz. Paketlerimizin kullanılıp kullanılmaması tamamen ziyaretçinin kendi insiyatifine bırakılmıştır.
 • Sipariş verirken, olası durumlarda müşteri ile iletişime geçmemiz için girilen telefon numarası veya mail adresi gibi bilgilerin yanlış girilmesi nedeni ile müşteriye ulaşılamama durumunda sorumluluk kişinin kendisine aittir. Örneğin yanlış girilen siparişlerin düzetilmesi için müşteri ile iletişime geçememe.
 • İnternet üzerinde ve sosyal medya platformlarında herkese açık şekilde sunulan verilere herkes tarafından erişebildiği için bu verilere hesap sahibi dışında hizmet gönderimi doğal olarak yapılabilmektedir. Hesap sahibi dışında bir kişi tarafından sitemizdeki hizmetlerin bir kullanıcının hesabına veya hesabındaki paylaşım ve verilerine gönderilmesinden sitemiz sorumlu tutulamaz. Buradaki sorumluluk tamamı ile gönderen kişiye aittir. Gizli ve 3. Kişiler ile paylaşıma kapalı olan hesap ve paylaşımlara gönderim yapılamamaktadır.

2) Hizmet Verme Koşulları

 • Sitemiz kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal eden içerik, veri, görüntü, resim, video, uzak sunucuda bulunan içerikler ve veriler, sosyal medyada bulunan veriler, herkes tarafından ulaşılabilir veya 3. taraflara kapalı veriler ve benzeri dijital ortamda bulabilecek hiçbir öğeye, kişiye, firmaya hizmet vermez.
 • Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal eden veriler için hizmetlerin ve servislerin kullanıldığının tespiti halinde hizmet ve servis derhal durdurulur, kişi tolinay.com web sitesinden uzaklaştırılır.
 • Sitemiz firma sağlığını korumak, firmanın kariyerinde olumsuz durumlar oluşturabileceği düşündüğü müşterilerine herhangi bir sebepten dolayı hizmet vermeme hakkına sahiptir.
 • Sitemiz hizmetin verildiği gün veya saatte Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal etmeyen ancak ileride suç ve suç unsuru oluşturabileceği düşündüğü veri ve kişilere hizmet vermeme hakkına sahiptir.
 • Sitemiz otomatik sistemler ile çalıştığından dolayı hiçbir sipariş gerekli görülmediği durumlarda manuel (el ile) yöntemler ile bir insan tarafından kontrol edilmez. Bundan dolayı doğacak hukuki sorumluluklardan sorumlu tutulamaz.
 • Sitemiz global çapta hizmet verdiğinden dolayı Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarında suç olarak kabul edilmeyen ancak başka bir ülke sınırları içerisinde suç olarak kabul edilen verilere hizmet ve servis gönderiminden dolayı sorumlu tutulamaz.

Kullanım Sözleşmesi

 • 1) Web sitesine, alt alan adlarına, sitede bulunan tüm sayfalara erişim sağlayan herkes sadece site tarafından belirlenmiş olan kısıtlamalar dâhilinde işlem yapabilir.
 • 2) Site üzerinde bulunan bekleme sürelerine, servisin sunduğu miktar ve özelliklere, hizmet fiyatlarına ve site tarafından belirlenmiş herhangi bir veriye yetkisiz müdahale etme gibi girişimler yasaktır. Bu tür girişimler sonucunda tarafınıza yargı süreci başlatılabilir.
 • 3) Sitemizde bulunan her bir içerik ve veri tamamı ile tolinay.com’a aittir. İzinsiz kullanılamaz ve dağıtılamaz.
 • 4) Sitemiz firma sağlığını korumak için bir ziyaretçiyi site üzerinden tamamı ile uzaklaştırma hakkını gizli tutar. Sitemiz üzerinden uzaklaştırılan ziyaretçiler bu engelin kaldırılmasına yönelik taleplerde bulunamaz.
 • 5) Sitemiz hiçbir şekilde Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal edecek şekilde kullanılamaz ve bu tür amaçlar için kullanıma izin verilmez.
 • 6) Sitemiz siparişleriniz ile ilgili bilgi vermek amacıyla veya siparişte oluşabilecek durumlar hakkında bilgilendirmek amacıyla size vermiş olduğunuz iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilir.

Hizmet Verme Koşulları

 • 1) Sitemiz kesinlikle Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal eden içerik, veri, resim, görüntü, video v.b her türlü dijital ortamda bulunabilecek hiçbir öğeye / kişiye / firmaya hizmet vermez.
 • 2) Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal eden veriler için kullanıldığının tespiti halinde hizmet derhal durdurulur, kişi tolinay.com ve uzantıları üzerinden uzaklaştırılır.
 • 3) Sitemiz firma sağlığını korumak için herhangi bir kişiye, herhangi bir sebepten dolayı hizmet vermeme hakkına sahiptir.
 • 4) Sitemiz hizmetin verildiği gün / saat’ te Türkiye Cumhuriyeti Anayasalarını ihlal etmeyen ancak ileride suç ve suç unsuru oluşturabileceğini düşündüğü veri ve kişilere hizmet vermeme hakkına sahiptir.
 • Kişisel Verilerin Korunması ve Saklama Koşulları

 • 1) Sitemiz hiçbir ziyaretçisinin ve müşterisinin verilerini kesinlikle 3. Taraflar ile paylaşmaz, işlemez veya dağıtmaz.
 • 2) Sitemiz üzerinde ödeme esnasında verilen bilgiler ödeme firmaları tarafından istenilir ve bu ödeme firmaları ödemelerin güvenliği açısından bu bilgileri kayıt edebilir.
 • 3) Sitemizde bazı sayfalarda ve alanlarda bazı veriler güvenlik amaçlı olarak izlenebilir ve site üzerine kayıt edilebilir bu veriler ve kullanım amaçları aşağıda sunulmuştur;
 • İp Adresi: Bir ziyaretçinin web sitemize erişim sağladığı cihaza ait ip adresi her sayfa üzerinde güvenlik ve geliştirme amaçlı olarak kayıt edilmektedir.
 • İşlem Tarihi ve Saati: Ziyaretçinin işlem yaptığı, giriş yaptığı ve herhangi bir sayfayı tetiklediği tarih, saat, gün, hafta, ay ve yıl olarak saklanmakta ve kayıt edilmektedir.
 • İşlem Verisi: Sitemizde bulunan ücretli ve ücretsiz tüm gönderim verileri gönderimin başarılı bir şekilde yapılması için ve işlemin durum takibi amaçlı olarak kayıt edilmektedir.
 • Sayfa Erişimi: Bir ziyaretçinin sitemiz üzerinde eriştiği her sayfa sitemizi geliştirmek ve daha sağlıklı bir içerik sunabilmek amaçlı kayıt edilmektedir.
 • Ad Soyad: Bir hizmeti satın alan kişinin adı ve soyadı sitemiz üzerinde saklanır ve ödeme firmasının ödemeyi doğrulayabilmesi için sadece ödeme firması ile paylaşılır.
 • Telefon Numarası: Bir hizmeti satın alan kişinin telefon numarası sitemiz üzerinde sipariş durumunun takibi, herhangi bir sipariş ile ilgili oluşabilecek sorun ile ilgili müşteri ile iletişime geçebilmek için ve ödeme firmasının ödemeyi doğrulayabilmesi için saklanır ve sadece ödeme firması ile paylaşılır.
 • Mail Adresi: Bir hizmeti satın alan kişinin mail adresi müşteriye sipariş ve ödeme durumu hakkında mail gönderebilmek için saklanır ve ödeme firmasının ödemeyi doğrulayabilmesi için sadece ödeme firması ile paylaşılır.
 • 4) Ziyaretçilerimize ve müşterilerimize ait veriler 1 yıl (siparişin verildiği tarihten itibaren 1 yıl) süre boyunca veri tabanımızda saklanır. Bu veriler sipariş veya alışveriş ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşanmadıktan sonra belirtilen süre içerisinde sistem üzerinden otomatik olarak silinir.
 • 5) Verilerinize ait kayıtlar ödeme firması haricinde sadece oluşabilen hukuki durumlar sonucunda adli makamlar (Savcılık,Mahkeme) ile paylaşılabilir.
 • İade Koşulları

 • 1) Bir sipariş için ödemeyi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren siparişiniz maximum 48 saat içerisinde teslim edilecektir. Bu süre içerisinde teslim edilmeyen siparişlerin ödemesi doğrudan iade edilir.
 • 2) 48 saat içerisinde teslim edilmeme durumu haricinde hiçbir siparişin iadesi herhangi bir sebepten dolayı yapılmaz.
 • 3) İadeler sadece ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılır. Başkasına iade edilemez.
 • 4) İadeleriniz ödemeyi yaptığınız esnada kullandığınız ödeme firması üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • 5) İadeleriniz ödeme seçeneğiniz ile geri ödenecektir. Örneğin kredi / banka / ön ödemeli kart gibi kartlarınız ile yaptığınız ödemeler kartınıza, havale / eft / fast ile yaptığınız ödemeler banka hesabınıza / mobil ödemeler telefon hattınıza / site bakiyesi ile yaptığınız ödemeler site bakiyenize geri ödenir.
 • 6) Site bakiyesi olarak yüklenen ödemeler geri ödeme yapılmaz ve teklif edilemez. Bu bakiyeyi sitemizde başka bir hizmet için kullanabilirsiniz.
 • 7) İade süreci firmamızın talebi doğrultusunda ödeme firması tarafından yürütülür. İade süresi ödeme firmasının iade koşullarına bağlı olarak değişebilir.
 • 8) İadelerin doğrudan kişinin hesabına, kartına veya hattına firmamız tarafından yapılması mümkün değildir. Ödemeleriniz ödeme seçeneğiniz ile iade edilir ve kayıtlara geçilir.
 • 9) Sağlanan servis karşılığında alınan hizmette oluşabilecek düşme, eksilme, çıkma v.b sebeplerden dolayı iade yapılmaz.
 • 10) İade süreci ödeme firmasının belirttiği sürelerden daha hızlı gerçekleştirilemez ve bu yönde bir talep oluşturulamaz.