Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Videosu Galeriye Nasıl Kaydedilir

Tiktok Videosu Galeriye Nasıl Kaydedilir

Tiktok Videosu Galeriye Nasıl Kaydedilir?

Tiktok videoları galeriye nasıl kaydedilir? Bu soru tiktok kullanan çok sayıda kullanıcının son dönemlerde sorduğu sorulardandır. tiktok sosyal medya aracı özellikle gençlerin severek ve eğlenerek kullandığı bir platformdur. Dolayısıyla bu platformu sürekli olarak aktif kullanan kişiler video paylaşımlarında bulunuyor. Fakat paylaşılan çeşitli videolar uygulama üzerinde bulunduğu gibi kullanıcı aynı zamanda var olan galerisine de videoları kaydetmek isteyebiliyor.

Zira kullanıcı bir zaman sonra profilinde olan videoları kaldırmak yada paylaştığı videoları farklı platformlarda da paylaşmak isteyebilir. Fakat tiktok videoları birkaç basit adımla rahatlıkla kişinin telefonunda yer alan galerisine kaydedilebiliyor.

 

Tiktok Paylaşılan Videoları Galeriye Kaydetme

tiktok uygulaması üzerinden paylaşılan videolar artık tiktok paylaşılan videoları galeriye kaydetme adımlarıyla kolaylıkla gerçekleşebiliyor. Bilindiği üzere tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok fazla kullanıcıya sahip olan tiktok uygulamasında çok fazlaca video paylaşılıyor. Bu videolar birkaç basit adımla şu şekilde artık kullanıcıların telefonlarında yer alan galerilerine de kaydedilecektir.

*Kullanıcı ilk olarak tiktok uygulamasına giriş yapmalıdır.

*Kullanıcı profil sayfasında yer alan paylaştığı videoların üzerine gelmelidir.

*Kaydedilmek istenen video açılmalıdır. Sonrasında videonun üzerinde yer alan “… “ simgesine tıklanmalıdır.

*Açılan pencerenin sol alt kısmında indir seçeneği tıklanarak video telefona indirilir.

Bu adımlar doğru şekilde izlendikten sonra indirmiş olduğunuz videoyu artık kolaylıkla galerinizde görebilirsiniz.

 

Tiktok Videoları Telefona Nasıl İndirilir?

tiktok uygulaması üzerinden paylaşılan videolar bir zaman sonra silinmek istenebiliyor. Dolayısıyla tiktok videoları telefona nasıl indirilir? Sorusu akıllara geliyor. Fakat paylaşılan videolar Android cihazlarda farklı IOS işletim sistemine sahip telefonlarda farklıdır. IOS cihazlarda fotoğraflara, videolara erişim iznine gerek duyuluyor.

Tiktok Taslakları Telefona Kaydetme Nasıl Olur?

Tiktok taslakları telefona nasıl kaydedilir bu soru özellikle tiktok kullanıcıları tarafından araştırılmaktadır. tiktok video paylaşımı yapmadan sadece telefonuna kaydetmek isteyen kişiler adına bunun için ekstra bir işlem yapılmasının gerekmediğini söyleyebiliriz. Uygulamanın taslak kısmına kaydedilen videolar aynı zamanda kişinin telefonuna da kayıt olur. https://tolinay.com/blog/ sitesi üzerinden sosyal medya uygulamaları için profesyonel destek alabilirsiniz.