Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Video Birleştirme Nasıl Yapılır?

Tiktok Video Birleştirme Nasıl Yapılır?

Sosyal Medya Platformları arasında öne çıkan tiktok uygulaması her geçen gün farklı bir özellikle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Böylelikle platformun kullanıcıları hiçbir şekilde sıkılmadan uygulamayı kullanabiliyor. Uygulamanın kullanıcıları son dönemlerde tiktok video birleştirme nedir, nasıl yapılır konusunu araştırmaya başlamıştır.

Son olarak eklenen ve çok fazla kullanıcı tarafından merak edilen video birleştirme bir diğer ismiyle Stitch, özelliği uygulamaya eklendiği günden itibaren ilgi çekmiş ve sevilerek kullanılmaya başlanmıştır. Bu özellik ile birden fazla tiktok videosu tek video şeklini alabiliyor.

Tiktok Video Birleştirme Nasıl yapılıyor?

tiktok uygulaması üzerinde etkili olan Stitch özelliği kullanıcıların videoları rahatlıkla düzenlemesini sağlar. Aynı zamanda Stitch ile bir başka kullanıcının videosunu alarak üzerine kendi düzenlediğiniz videoyu ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu özelliği ile çok sayıda kullanıcı için platform kullanışlı gelir.

Bu özellikle ile kısa zamanda fenomen olabilmeniz mümkündür. Zira Stitch özelliği DUET ile aynı etkileşime sahiptir. Kullanıcının daha fazla popüler olmasını sağlamaktadır.

Tiktok Video Birleştirme Nasıl Yapılır?

Tiktok uygulaması ile video birleştirme işlemi rahatlıkla yapılabiliyor. Bu özelliği nasıl kullanacağını bilmeyen platformun yeni kullanıcıları online platformlarda bu konuyu sıklıkla araştırmaktadır. tiktok video birleştirmenin aşamaları şöyledir:

  • Telefonunuzdan uygulamayı açmalısınız.
  • Hangi videoyu birleştirmek istiyorsanız videonun seçimini yapmalısınız.
  • Videoyu seçtikten sonra gönder seçeneği tıklanmalıdır.
  • Ekranda yer alan Stitch seçeneği seçilmelidir.
  • İşlemin ardından videonun almak istediğiniz bölümü seçmelisiniz.
  • Kesmiş olduğunuz kısmı kendi videonuza eklemeli ve sonrasında paylaşmalısınız.

Bu özelliği kullanarak ister 10 dakikalık bir videoyu isterseniz 60 dakika süren bir videoyu düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Video düzenleme ve birleştirme yapabilmenizi mümkün kılan çok sayıda program bulunur. Lakin Uygulama üzerinde böyle bir özellik olması kullanıcıların uygulamadan istedikleri tüm özellikleri bulabilmesi açısından oldukça popülerdir.

Vizmato İle tiktok Video Birleştirme

Vizmato ile tiktok video birleştirme ile çok sayıda videoyu kesebilir ve bu videoların istediğiniz yerlerini kırparak düzenleyebilirsiniz. https://tolinay.com/blog/ sitesi üzerinden tüm bu uygulamalar için profesyonel destek alabilir, kısa sürede tüm videolarınızda profesyonel sonuç alabilirsiniz.

Ek olarak tiktok videolarınızı birleştirmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem aşağıda sıralanmıştır;

Bir video düzenleme uygulaması kullanarak TikTok videolarını birleştirebilirsiniz. Bunlar arasında Filmora, Adobe Premiere Pro ve daha birçok seçenek bulunur. Bu uygulamalar aracılığıyla TikTok videolarını bilgisayarınıza indirin ve daha sonra düzenleme uygulamasında açarak birleştirebilirsiniz.

TikTok videolarını birleştirmek için online bir araç da kullanabilirsiniz. Bunlar arasında Kapwing, Video Merger ve daha birçok seçenek bulunur. Bu araçlarda, TikTok videolarının bağlantılarını yapıştırıp birleştirme işlemini başlatabilirsiniz.

Eğer telefonunuzda TikTok'u kullanıyorsanız, uygulamanın özelliklerinden yararlanarak TikTok videolarını birleştirebilirsiniz. TikTok uygulamasının "Ekle" sekmesinde, bir videoyu seçtikten sonra "Birleştir" seçeneğine tıklayarak diğer videoları ekleyebilir ve birleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.