Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır

Tiktok Mavi Tik Nasıl Alınır | Başvuru Nasıl Yapılır

Son aylarda sosyal medya araçları arasında çok fazla ön plana çıkan ve yeni neslin ilgi duyduğu Tiktok uygulaması oldukça popüler bir uygulamadır. Tiktok uygulaması da diğer sosyal medya araçlarında olduğu gibi kullanıcılarına mavi tik rozeti verebilmektedir. Uygulamanın bu yönünü bilen kullanıcılar da tiktok’da mavi tik başvurusu nasıl yapılır? hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadırlar.

Tiktok’dan Mavi Tik Almanın Şartları Nelerdir, Başvurusu Nasıl Yapılır?

Son günlerin oldukça popüler uygulamalarından biri olan Tiktok programından mavi tik rozeti almak için kullanıcıların ilgi duyduğu ve önemsediği konulardandır. Fakat Tiktok adlı uygulamanın yöneticileri de mavi tik simgesini her kullanıcıya vermiyor ve bu rozeti alabilmek için tüm kullanıcılarından belirli şartları yerine getirmesini istemektedir. İşte Tiktok uygulamasından mavi tik rozeti alabilmek için kullanıcılarının yerine getirmesi gereken kriterler şunlardır:

  • Öncelikle bu rozeti alabilmek için kişinin tanınan bir kişi olması gerekmektedir.
  • Tanınan bir kişi yada bir kuruluş olması bu rozetin alınabilmesinde öncelik sağlar.
  • Kişinin bu hesaptaki kişisel bilgilerinin eksiksiz gerçeği yansıtacak şekilde olması oldukça önemlidir.
  • Cep telefonu numarası kişiye ait olmalıdır.
  • E-posta hesabı gerçeği yansıtmalıdır.

Tüm bu bilgiler gerçek olacak şekilde Tiktok hesabınızda yer alıyorsa hızlı şekilde mavi tik alabilirsiniz. Mavi tik rozeti alabilmek için Tiktok sayfasında yer alan mavi tik rozeti başvurusunu yapabilmek için İngilizce metin hazırlayarak başvuruda bulunabilirsiniz.  

Tiktok Uygulamasından Mavi Tik Rozeti Onayı Kaç Günde Gerçekleşir?

Tiktok uygulaması kullanıcılarına mavi tik rozeti vermektedir. Lakin uygulama sayfasında yer alan İngilizce başvuru formunu doldurarak rozet için başvuruda bulunabilirsiniz. Tiktok hesabınıza giriş yaparak gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuz taktirde kısa bir zaman dilimi sonrasında mavi tik başvurunuz onaylanacak, profil sayfanızda görebileceksiniz. Dolayısıyla artık mavi tik almış bir profil sayfasıyla takipçi kitlenizde artış görebilirsiniz. Mavi tik almak her sosyal medya aracında kabul görmekte olan, hesabın tamamen orijinal olduğunu karşı tarafa belirten bir özelliktir. https://tolinay.com/blog/ sitesinden sosyal medya araçlarına profesyonel destek alabilirsiniz.