Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Linkleri instagram Platformuna Nasıl Eklenebilir?

Tiktok Linkleri instagram Platformuna Nasıl Eklenebilir?

Hatırlarsanız daha önceki makalelerimizde tiktok banka hesabı nasıl eklenir sorularına yanıt vermiştik. Bu makalemizde ise Yine aynı platformdan instagram uygulamasına nasıl ne şekilde link eklenebilir konusunu ele almak istedik.

Tiktok bilindiği üzere genç kitlenin daha çok kullandığı platform olma özelliğini taşıyor. Elbette her sosyal medya kanallarını kullanan kullanıcılar bu platformda da yer alabilir. Lakin uygulama sadece tek başına bazı durumlar için yeterli gelmemektedir. Bu yüzden diğer sevilen platform olan instagram le bağlantılı şekilde paylaşımlar yapılmaya başlanmıştır. Tiktok aktif kullanılan bir platform olsa dahi instagram üzerinden sunulan linkler daha sağlıklı şekilde kitlelere ulaşmaktadır.

Tiktok Linklerini instagram’a Eklemek İçin Yapılması Gerekenler?

Tiktok linklerinin diğer çok kullanılan instagram platformuna eklemek aynı tiktok hesabında olduğu kadar basit bir işlemdir. Sosyal medya platformları arasında en fazla aktif kullanıcıya sahip olan instagram’ın tiktok linkleriyle de daha yüksek seviyelerde yer alacağı kaçınılmaz bir durumdur. Gelin link ekleme adımlarını nasıl başarıyla tamamlarız ona bakalım.

  • Tiktok uygulamasında yer alan linki diğer platformda paylaşabilmek için ilk olarak sosyal medya profilinize geçiş yapmalısınız.
  • İnstagram uygulaması hesabınıza giriş yaptıktan sonra burada yer alan profil düzenle seçeneği tıklanmalıdır.
  • Bu bölümde açılan pencerede biyografiyi düzenle diyerek tiktok linkini paylaşmalısınız.
  • Ardından kaydet seçeneği tıklanarak bitir seçilmelidir.

Bu sıraladığımız tüm adımları başarıyla uyguladıktan sonra kolaylıkla tiktok linkini instagram üzerinde görebilmeniz mümkündür. Görüyorsunuz ki kısa zamanda yapılabilecek fazla kafa yormanıza ve uzun uzun işlemler yapmanıza gerek olmayan basit bir durumdur. Yalnız şunu unutmayalım ki instagram bağlantısı üzerinden birden fazla link paylaşılması söz konusu değildir. Dolayısıyla yeni bir bağlantı eklenmek istendiğinde eski bağlantıyı silmeniz gerekmektedir. Tüm işlemler için https://tolinay.com/blog/ sitesinden profesyonel sosyal medya desteği alabilirsiniz.

Tiktok Uygulamasından Nasıl instagram Kaldırılır?

  • İnstagram profiline girmelisiniz.
  • Burada sağ üstte yer alan seçeneği tıklayarak Ayarlar kısmına ulaşmalısınız.
  • Ayarlar- Hesap sekmesi
  • Ardından farklı uygulamaların olduğu paylaşım alanı ekrana gelir.
  • Buradan kaldırmak istediğiniz bağlantıyı bularak, kaldır seçeneği tıklanmalıdır.

Sosyal medya hesaplarını birbirine yönlendirmek faydalı olabilir. Özellikle, eğer bir marka veya kişi olarak sosyal medya hesaplarınız varsa, bunları birbirine yönlendirmek, takipçilerinizin diğer hesaplarınızdan haberdar olmalarını ve takip etmelerini sağlayabilir. Bu sayede, takipçi sayınızı ve etkileşimlerinizi arttırabilir, marka farkındalığınızı ve güçlü bir online varlık oluşturabilirsiniz.

Ancak, lütfen dikkat edin: Sosyal medya hesaplarınızı birbirine yönlendirirken, her platformun kendine özgü kurallarını ve doğru kullanım şekillerini de dikkate alın. Örneğin, bazı platformların kullanıcılarının birbirlerine çok fazla yönlendirme göndermelerini hoş karşılamadığını unutmayın. Bu nedenle, hesaplarınızı birbirine yönlendirirken dikkatli olun ve doğru bir şekilde kullanın.