Tiktok Keşfete Çıkma

Tiktok Keşfete Düşme

Yeni bir kullanıcıda olsanız çok eski bir hesabınızda olsa tiktok sizi öne çıkartmak için herkese aynı şartları sunuyor. Bir içeriğin izlenme süresi, beğeni oranı, yorum miktarı gibi bir çok faktör vardır. Bunları detaylı bir şekilde anlatarak tiktok keşfete düşme yapabilmeniz için en iyi şekilde destek vermeye çalışacağız.

Başlangıç olarak maddeler halinde size bunu en kolay anlaşılabilir biçimde açıklamayacağız. Bunları sırasıyla şu şekilde listeleyebiliriz;

1)      Videolarınızın izlenme sayısını yükseltin.

2)      İçeriklerinizin izlenme süresini arttırın.

3)      Kişileri yorum yapmaya yönlendirin.

4)      Videonun paylaşılmasını sağlayın.

5)      Özgün içerikler oluşturun.

6)      Etiket kullanımına özen gösterin.

Yukarıda listelenen maddeler doğru bir şekilde uygulandığında içeriklerinizin keşfete düşer ve popüler bir kullanıcı olarak tanınan bir fenomen olabilirsiniz. Sitemiz tiktok gibi bir çok sosyal medya platformu kullanıcılarına destek amaçlı bir çok yazı ve hizmet sunmaktadır. Sitemizi sıklıkla ziyaret ederek hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Videolarınızın izlenme sayısını yükseltin

Bir içerik uygulamaya yüklendiği anda binlerce kişi tarafından görüntülenebilir. Kişiler genellikle uygulamayı açtığında ana sayfa olarak bilinen keşfet alanında daha çok vakit geçirir. Videonuz burada değil ise az izlenme alır. Tiktok her kullanıcının videolarının çok izlenme olmasa da ara sıra keşfete çıkarıp görüntülenme alıp almayacağına bakar.

Eğer yeteri kadar görüntülenme almıyorsa keşfete çıkarmaz. Bu yüzden öncelikle izlenme sayınızı yükseltmeniz gerekmektedir. Bunu en kolay yoldan izlenme satın alarak yapabilirsiniz. Sadece dakikalar içerisinde binlerce izlenmeye ulaşmak için tek yapmanız gereken ucuz fiyatlı izlenme satın almaktır. Sitemizden izlenme satın alabileceğiniz alan aşağıda sunulmuştur

Tiktok İzlenme Satın Al
Videolarınız için keşfet etkili izlenme satın alabilirsiniz
Keşfet Etkili İzlenme
İzlenmeler Anında Teslim Edilir
Şifrenizi Vermenize Gerek Yok
Güvenli Ödeme Yöntemleri
7/24 Canlı Destek
Hemen Satın Al

Tiktok Keşfete Çıkma Hilesi

Bir içeriğin doğrudan kullanıcıların ana sayfasına çıkması için uyguladığınız taktikleri sürekli yapmanız halinde artık tiktok sistemi sizin kaliteli içerikleriniz olduğunu anlar ve sonraki içeriklerinizi de kişilere gösterebilirsiniz. Bu işlemlerin tümü aslında paylaşımlarınızın tiktok keşfete çıkma hilesi yaparak kalitesini hızlıca güçlü bir biçimde yükseltmektedir.

Siz kendi içeriklerinize ne kadar emek verirseniz ve ne denli özen gösterirseniz unutmayın ki tiktok bunları karşılıksız bırakmayıp mutlaka hedeflerinize ulaştıracaktır. Özellikle bahsettiğimiz izlenme sayısını yükseltmeniz bu konuda size yardımcı olacaktır. Görüntülenme miktarı ile birlikte çoğu insan tarafından bilinir bir kişi olabilirsiniz.

Tiktok Keşfete Düşme Etiketleri

Etiket kullanımı güçlü ve çok etkili bir işlemdir. Tabi ki etiketleri kullanırken dikkat edilmesi gereken öğeler vardır. Bir videonuz için son zamanlarda en çok tercih edilen etiketleri kullanın. Özellikle yeni kullanılmaya başlayan etiketleri tercih etmeniz video için faydalı olacaktır. Eğer o kullandığınız etiketlerde zaten binlerce paylaşım var ise etki sağlamayabilir.

Bir etiket kullandığınızda eğer o tag içerisindeki ilk videolardansanız ve diğer insanlarda bu tag ile paylaşım yaparsa videonuzun keşfete çıkması olasıdır. Tiktok keşfete düşme etiketleri diğer sosyal medya platformlarında da geçerli olan bir tekniktir ve çok fazla kişi tarafından bilinmemektedir. Bu yüzden uygulamanız sağlıklı olacaktır.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Kişilerin uygulamada en çok vakit geçirdiği saatlerde içerik yayınlamanız paylaşımların sevilen bir içerik olma ihtimalini yükseltir. Kişiler genel olarak tiktoka günün en çok 3 vaktinde giriş yaparlar. Bunlardan biri öğlen saatleri, biri akşam saatleri ve diğeri de gece saatleridir bu saatlerde paylaşım yapmak önemlidir.

Akşam saatlerinde kişiler iş çıkışında evlerine gittiklerinde telefonlarını eline alıp zaman keyifli zaman geçirmek isterler. Gece saatlerinde ise uyumadan önce telefonlarını eline alıp günün son saatlerini uykuya dalmadan bitirir, böylece tiktok keşfete düşme saatleri içerisinde yapılan paylaşımlardan faydalanabilirsiniz.

Tiktok Keşfete Nasıl Düşülür?

Her popüler kullanıcının kendine göre taktikleri bulunmaktadır. Bu sabit bir şey değildir, hangi kişiye sorarsanız değişmektedir. Bu yüzden deneme yanılma yöntemleri ile kendi tekniğinizi geliştirmeli ve başarılı olduğunuzda bunun üzerinde devam etmelisiniz. Tiktok keşfete nasıl düşülür işleminde sizin ne kadar çabaladığınız önemli bir noktadır.

Tiktok Keşfete Düşmüyor

Zaten uzun süredir kullandığınız hesabınızda daha önce keşfete çıkan birçok video olmasına rağmen yeni videolarınız çıkmıyor ise bunun birkaç sebebi olabilir. İlk sebep izlenme sayınız zamanla düşmüş ise videolarınızın tiktok keşfete düşmüyor olması muhtemeldir. Bu yüzden öncelikle izlenme sayınızı yükseltmeyi denemeniz gerekmektedir.

Diğer bir sebep ise hesabınızın önceki kadar ilgi alan bir profil olmamasından kaynaklanabilir. Yeni içeriklerinizi gündemi takip ederek oluşturup güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunmanız bir süre sonra bu durumu düzeltebilir. Bu yüzden kendi ana sayfanız ve çevrenizdeki kişilerin keşfetlerini kontrol edip buna göre bir plan yapmanız akıllıca olur.

Tiktok Keşfet Nasıl Açılır

Her kişi profilini oluşturduğunda zaten uygulama bunu açık bir şekilde başlatır. Yani bunu aktif etme gibi bir durum yoktur. Bir çok videonuz var ve eski bir kullanıcıysanız yinede keşfete düşmeyen videolar varsa bu normal olabilir. Tiktokta her videonun kullanıcılara mutlaka gösterileceğine dair bir şey yoktur.

Eğer birkaç video yerine hiçbir videonuz çıkmıyor ise tiktok keşfet nasıl açılır yerine içeriklerimi nasıl daha kaliteli bir şekilde yayınlayabilir ve kullanıcılara beğendirebilirim diye düşünmeniz gerekmekte. Yukarıda bu sorun ile ilgili bir çok madde halinde bahsettik bunları değerlendirmenizde ve uygulamanızda fayda bulunmaktadır.

Tiktok Keşfet Engeli

Bu platform özellikle bir kullanıcıya bu şekilde bir engel koymaz. Ancak bir çok videonuz sürekli kaldırılıyor veya şikayet alıyor ise tam net bilgi olmamakla birlikte keşfete düşme oranınız düşebilir. Bu yüzden şikayet alacak videolar yerine daha ılımlı videolar yüklemeniz tiktok keşfet engeli sorununuzu ortadan kaldırabilir.

Tiktok Keşfet Engeli Nasıl Kalkar

Bu kısıtlama şuana kadar tiktok tarafından yanıtlanmamış olsa da kullanıcıların tecrübelerine dayalı olarak diğer kişilerin daha çok ilgisini çekeceğini ve videonuzla etkileşime girebileceği içerikler üretmeniz tiktok keşfet engeli nasıl kalkar probleminizi çözebilir ve size bu konuda artı puan kazandırabilir. O yüzden en başından da bahsettiğimiz gibi kaliteli içerik üretmeye devam edin.

Tiktok Keşfete Düşüren Şarkılar

İçeriklerinizde kullandığınız parçaların bu konuda önemi çoktur. Daha çok kişilerin uzun süreler dinlediği ve videosunu daha fazla izlediği şarkılar kullanmalısınız. Tiktok keşfete düşüren şarkılar genelde içinde bulunduğunuz zamanın en çok tercih edilen ve içerik üreticilerinin videolarına eklediği parçalardır. Bu parçaları iyi bir araştırma yaparak tespit edebilirsiniz.