Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Keşfete Düşme

Tiktok Keşfete Düşme - Videolarınız Nasıl Keşfete Çıkar

Yeni bir kullanıcıda olsanız çok eski bir hesabınızda olsa tiktok sizi öne çıkartmak için herkese aynı şartları sunuyor. Bir içeriğin izlenme süresi, beğeni oranı, yorum miktarı gibi bir çok faktör vardır. Bunları detaylı bir şekilde anlatarak tiktok keşfete düşme yapabilmeniz için en iyi şekilde destek vermeye çalışacağız.

Başlangıç olarak maddeler halinde size bunu en kolay anlaşılabilir biçimde açıklamayacağız. Bunları sırasıyla şu şekilde listeleyebiliriz;

1)      Videolarınızın izlenme sayısını yükseltin.

2)      İçeriklerinizin izlenme süresini arttırın.

3)      Kişileri yorum yapmaya yönlendirin.

4)      Videonun paylaşılmasını sağlayın.

5)      Özgün içerikler oluşturun.

6)      Etiket kullanımına özen gösterin.

Yukarıda listelenen maddeler doğru bir şekilde uygulandığında içeriklerinizin keşfete düşer ve popüler bir kullanıcı olarak tanınan bir fenomen olabilirsiniz. Sitemiz tiktok gibi bir çok sosyal medya platformu kullanıcılarına destek amaçlı bir çok yazı ve hizmet sunmaktadır. Sitemizi sıklıkla ziyaret ederek hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Videolarınızın izlenme sayısını yükseltin

Bir içerik uygulamaya yüklendiği anda binlerce kişi tarafından görüntülenebilir. Kişiler genellikle uygulamayı açtığında ana sayfa olarak bilinen keşfet alanında daha çok vakit geçirir. Videonuz burada değil ise az izlenme alır. Tiktok her kullanıcının videolarının çok izlenme olmasa da ara sıra keşfete çıkarıp görüntülenme alıp almayacağına bakar.

Eğer yeteri kadar görüntülenme almıyorsa keşfete çıkarmaz. Bu yüzden öncelikle izlenme sayınızı yükseltmeniz gerekmektedir. Bunu en kolay yoldan izlenme satın alarak yapabilirsiniz. Sadece dakikalar içerisinde binlerce izlenmeye ulaşmak için tek yapmanız gereken ucuz fiyatlı izlenme satın almaktır. Sitemizden izlenme satın alabileceğiniz alan aşağıda sunulmuştur