Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Favorilere Nasıl Girilir?

Tiktok Favorilere Nasıl Girilir?

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya mercii olan tiktok favorilere nasıl girilir konusunda birçok makale bloglarda yerini almıştır. Tiktok uygulamasında her gün milyonlarca kişi video paylaşımları yapıyor. Paylaşılan videolar uygulamanın favoriler kısmında görüntülenebilir. Uygulamanın kullanıcıları dilerlerse en sevdikleri videoları sık kullanılanlar ekle kısmına ekleyebiliyor veya favoriler kısmını düzenleyebiliyor. Favori videolar kısmı kategorize edilebilmesi sayesinde devamlı tiktoku kullanan kişiler tarafından oldukça beğenilmiştir.

Tiktok favoriler kısmı pek çok kullanıcının diledikleri videolara erişimlerini daha da kolaylaştırmıştır. Bu yönüyle uygulama daha fazla kişinin ilgisini çekiyor. tiktok uygulaması sürekli yenilenen özellikleriyle daha çok kullanıcı sayısına hızla ulaşmaktadır.

Tiktok Favori Ekleme Nasıl Yapılıyor?

Tiktok uygulamasına yeni eklenen özellikler bazı kullanıcılar tarafından tam olarak bilinmiyor. Bu durum dolayısıyla tiktok favori ekleme nasıl yapılıyor? Sorusunu gündeme getiriyor. Uygulamada aslında kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak birtakım özelikler bulunmaktadır. Favori ekleme özelliği de bunlardan biridir. tiktok uygulaması üzerinden favori ekleme özelliği şu şekilde kullanılabiliyor:

*İlk olarak favorilemek istediğiniz videoyu açmalısınız.

*Video açık halde iken üzerini basılı tutmalısınız. Seçenekler kısmına gelmelisiniz.

*Seçenekler tıklanarak favorilerime ekle seçilmelidir.

Bu adımları izleyerek kolaylıkla videolarınızı favorilerinize ekleyebilir, dilediğiniz zaman favorilerden ulaşabilirsiniz. Böylelikle favorileri keşfetme özelliğini sizlerde deneyimleyebilirsiniz.

 

Tiktok Favoriler Nerede

Tiktok favoriler nerede kısmı uygulamanın kullanıcıları tarafından tam olarak bilinemiyor. Kullanıcılar beğendikleri yada paylaştıkları videoları favoriler kısmına ekledikten sonra bir daha o videoya tam olarak erişemiyor. Zira uygulama üzerinde favoriler nerede kısmı kullanıcı tarafından karıştırılabiliyor. Bu favori kısmı bir yandan kolaylık sağlarken diğer yandan kimi kullanıcılara zorluk yaşatabiliyor. Favorilere eklenen videolar uygulamada yer alan bayrak simgesine tıklanarak artık kolaylıkla bulunabilir. Bu şekilde artık dilediğiniz videolara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Zira platformda videolar sürekli olarak güncellenebiliyor.

Tiktok Favori Videolar Nasıl Kaldırılır?

TikTok favori kısma aldığınız videoları dilediğiniz zaman silebilirsiniz. Favori videoları kaldırmak için izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

  • Uygulamaya girerek silmek istediğiniz videoyu seçmelisiniz.
  • Videoyu bulduktan sonra sağda görünen paylaş butonunu tıklamalısınız.
  • Sonrasında favorilerden kaldır seçeneğini tıkladığınızda videonun favorilerden kalktığının görebilirsiniz.

Tüm sosyal medya uygulamaları için https://tolinay.com/blog/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.