Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Canlı Yayın Açma Özelliği Nasıl Aktif Edilir?

Tiktok Canlı Yayın Açma - Nasıl Açılır Şartları Nelerdir

Tiktok kullanıcılarına canlı yayın özelliği sunarak kişilerin gelen hediyelerden para kazanabilmesini, izleyiciler ile konuşabilmesini sağlıyor. Uygulama üzerinden kişilerle anlık sohbet yapabilmek için hesabınızda bu özelliğin aktif olması gerekmektedir. Tiktok canlı yayın açma şartlarını yerine getirdiğinizde artık sizde popüler bir tiktoker olabilirsiniz.

Tiktok Canlı Yayın Nasıl Açılır?

Hesabınızda sizi takip eden kişi sayısının en az 1.000 olması gerekmektedir, yani bin takipçiye ulaştığınızda bu seçenek otomatik olarak devre girer ve hemen yayın yapmaya başlayabilirsiniz. Tiktok canlı yayın nasıl açılır diye ek olarak bir işlem yapmanıza gerek yok. Takipçi sayınız yükseldiğinde tiktok size doğrudan ilgili alanı aktifleştirecektir.

Bu özelliği kullanabileceğinizi aşağıda bulunan resimde kırmızı ile işaretlenmiş alan 1.000 rakamını geçtiğinde anlayabilirsiniz. Bu alandaki miktar yükseldiğinde ve bin adet geçtiğinde artık bir canlı yayın başlatabilir ve izleyicileriniz ile hemen bulaşabilirsiniz.

tiktok canlı yayın açma şartları

Resim 1: Profilinizde hangi alanın yükselmesinin gerektiğini gösteren şekil.

Tiktok kullanıcıya başlangıçta başka herhangi bir gereksinim sunmuyor yani tiktok canlı yayın açma şartları olarak takipçi sayısını yükseltmekten başka bir işlem yoktur. Bu şekilde doğrudan bir yayıncı olabilirsiniz. Ek olarak saat kısıtlaması da yoktur istediğiniz zaman yayına geçebilir ve eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Takipçi Sayımı Nasıl Yükseltebilirim?

Sizi takip eden kişilerin sayısını yükseltmek için en kolay ve en hızlı yol takipçi satın almaktır. 1.000 adet takipçi satın alarak hemen canlı yayın özelliğini aktif edebilirsiniz. Eğer zaten sizi takip eden kişiler var ancak sayısı 1.000 değil ise eksik olan miktarı alıp bu rakama ulaşabilirsiniz. Örneğin zaten 500 takipçiniz var ise geri kalan 500 takipçiyi ücretli alarak çok hızlı bir şekilde yayınlara başlayabilirsiniz. Ücretli alabilmeniz için olan sayfaya aşağıdaki paketi inceleyerek gidebilir ve ucuz fiyatlı olarak alım yapabilirsiniz.