Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Bedava Jeton Alma

Tiktok Bedava Jeton Alma Yöntemleri ve Taktikleri

Bir canlı yayına katıldığınızda ekranınızın sol orta tarafında sürekli çıkan isimler ve yanında simgeler olduğunu görebilirsiniz. Burada gönderilen hediyeler kişilerin para yüklerek satın aldıkları jetonlar sayesinde gönderilir. Hediyeyi gönderdiğiniz kişi bu jetonları toplayarak daha sonra gerçek para olarak hesaplarına çekip bir kazanç sağlamış olurlar.

Buraya yükleme miktarları alacağınız miktara göre değişiyor ancak ödeme yapmadan almak istiyorsanız tiktok bedava jeton alma yöntemlerini öğrenmeniz gerekiyor. Bu şekilde jetonlar kazanarak hesabınıza yükleme yapıp ordan da dilediğiniz yayıncıya sınırsız gönderim yapabilirsiniz.

Tiktok canlı yayınlarında kullanabileceğiniz birçok hediye var, bu hediyelerin hepsinin ayrı bir jeton miktarı bulunuyor. Bu gönderimlerin bir kısmı tiktokun kendisine bir kısmı da yayıncıya kalıyor. Tabi istediğiniz her kişiye hediye göndermek bütçenizi biraz zorlayabilir. Bu yüklemeleri mobil cihazınız üzerinden ödeme yaparak gerçekleştirilebiliyor.

Uygulamada kullanım esnasında hediyelerin bir kısmı tüm izleyicilere küçük bir şekilde gösteriliyor. Bazıları da ekranın tamamını kaplayacak biçimde daha ön planda gösterilecek ve hava atmanızı sağlayacak biçimde gösteriliyor. Bu yöntemlerle kazanacağınız öğelerle tiktok bedava jeton yükleme yapsanız da size her ikisini gönderebilmenizi sağlar.

Canlı Yayınlarda Öne Çıkan Bir Kişi Olabilirsiniz

Her katıldığınız yayında hediye göndermek sohbetten daha çok etkilidir. Burada hediye yollayan kişiyi o sırada yayını izleyen binlerce kişi profil resmi ve kullanıcı adıyla gösterim alır. Bazı insanlar bu kişileri merak edip isme tıklar ve kişinin profilinin gösterildiği küçük bir alan ile karşılaşır. Burada sizin takipçi sayınızı, yüklediğiniz video miktarını ve toplam aldığınız beğeni oranını görüntüleyebilir.

Burada harcayacağınız miktarları doğru kararlar alarak göndermelisiniz. Çünkü bir tiktok bedava jeton nasıl yüklenir yapabilmek için dakikalar vakit harcayabiliyorsunuz. Bunu sadece saniyeler içerisinde tüketmek sonra tekrardan uğraşmanızı gerektirebilir ve sizi yorabilir. İçerisinde bir çok kişinin hesap sahibi olduğu tiktokta anlık yüzlerce canlı yayın görebilirsiniz.

Yayınlarda türlü türlü kişilerle karşılaşa biliyorsunuz. Kimisi sizden hediye göndermenizi istiyor kimisi ise sohbetteki kişiler ile normal bir şekilde konuşma sürdürüyor. Hangisine hediye göndereceğinize siz karar vermelisiniz.

Sınırsız Miktarda Gönderim Yapma İmkanı

Bir durun ve bunu düşünün herkesin yüklemek için para ödediği bir yerde siz sınırsız bir şekilde gönderim yapabiliyorsunuz. Bu hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz yöntemlerden biri olan tiktok bedava jeton atma yöntemi şuan için çok bilindik olan bir yöntemdir denilemez. Yakın zamanda bunun bir yolunun bulunacağını tahmin etmekteyiz.