Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya Ajansı

Tiktok Banka Hesabı Nasıl Eklenir

Tiktok Banka Hesabı Nasıl Eklenir

TikTok hiç kuşkusuz ki yeni neslin en severek kullandığı sosyal paylaşım platformudur. Bu platformda sürekli olarak video paylaşan kişiler takipçi sayılarında her geçen gün bir artış görebiliyor. Çok sayıda kullanıcıya sahip olan bu platform sadece ülkemizde değil tüm dünya ülkeleri tarafından kullanılmaktadır. Büyük küçük her yaştan kullanıcıyı etkilemeyi başaran platformdan ayrıca gelir elde etmekte mümkündür.

Diğer sosyal medya uygulamaları arasından kolaylıkla ayrılan ve üst sıralara yerleşen platforma banka hesabı nasıl eklenir gelin beraber öğrenelim.

İlk olarak bu uygulama üzerinden belli bir takipçi sayısına ulaşmanız gerekir. Bu sayı 1000 takipçi şeklinde olup bu rakama ve daha üst rakamlarda takipçilere ulaşan kişiler gelir elde etmek için ilk adımı geçmiş bulunuyorlar.

 • Ayrıca bu platform üzerinden canlı yayın açma gibi bir şartta yer alıyor. Canlı yayın açarak takipçilerinizden gelen hediyelerin belli bir seviyeye ulaşıp paraya çevrilmesi ile gelir elde etmeye başlayabiliyorsunuz.

Bu adımlar tamamlandıktan sonra zaten sizin profilinizdeki takipçilerinizle aranızda bir bağ oluşmuş oluyor. Her canlı yayın açtıktan sonra size küçük rakamlar eşliğinde bakiye akışı olur ve bu bakiyeler biriktikten sonra banka hesabınızdan toplam kazancınızı çekebiliyorsunuz.

 

Tiktok Banka Hesabı Eklemek İçin Uygulanması Gereken Adımlar

Google üzerinden yapılan araştırmalarda dünyanın en sevilen platformu olan tiktok banka hesabı nasıl eklenir sorusu son dönemlerde oldukça fazla aranmaktadır. Bu soruya şu şekilde yanıt vermemiz doğru olacaktır.

  • TikTok üzerinde yer alan ayarlar kısmı tıklanır.
  • Bu bölümde ekrana gelen para çekme metodu ekle seçeneği seçilmelidir.
  • Bu seçeneğin hemen altında yer alan banka hesabı ekle seçeneği tıklanarak hesap bilgilerinizi ekleyebiliyorsunuz.
  • Hesap bilgilerini sağlıklı şekilde sisteme eklemeniz için telefonunuza gönderilen 4 haneli kodu onaylamanız gereklidir.
  • Onay kodunun net olarak yazılmasının ardından banka hesabınızın aktifleştirilmesi adına bir bölüm ekrana gelir. Bu bölüm onaylanmalıdır.

Bu adımlar izlenerek kolaylıkla tiktok uygulamasına banka hesabınızı bağlayabiliyorsunuz. Unutulmamalıdır ki tiktok uygulamasından kazanılan bakiye ortalama 12 gün gibi bir zaman dilimi içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır. Tiktok ile para kazanabilme yöntemleri ile tiktoktan gelir elde edebilirsiniz.